Z naszych elementów zbudowano już 2000 pięter schodów. Budynek, w którym zostałyby umieszczone, miałby wysokość niemal 25 wież Eiffla.

Zaopatrujemy polskie kopalnie oraz skandynawskie platformy wiertnicze w części zwiększające efektywność wydobycia.

Wytwarzamy elementy maszyn rolniczych, które są wykorzystywane w polskich gospodarstwach. Hodowcy łososia również kupują u nas.

Nieograniczone możliwości realizacji Twoich potrzeb

W trakcie projektu brak nam umiaru w eksploatacji naszej wiedzy i doświadczenia. Podpowiadamy, wspieramy, rozwijamy i doskonalimy Twoje pomysły. Następnie urzeczywistniamy. Z rąk wypuszczamy jedynie dopracowane w każdym szczególe produkty. To nie wyjątki, lecz nasze standardy.

Fullmet

Naszymi produktami chcemy inspirować pokolenia

Odkąd pamiętam, fascynowała mnie długowieczność starożytnych konstrukcji. Dziś tą fascynację urzeczywistniam w centrum Polski, realizując projekty budowlane, które będą służyły wielu pokoleniom.

Właściciel: Wojciech Ciepliński

sign-dark

Materiał TVP3 o nas

Wojciech Ciepliński i Maciej Walkiewicz opowiadają o wizji firmy

Co nas wyróżnia?

Certyfikaty

Lata pracy i udoskonaleń, aby dostarczyć naszym Klientom gwarancje jakości i bezpieczeństwa tworzonych wyrobów. Dziś z dumą i zaangażowaniem wykonujemy jedne z najlepszych na rynku, spełniające wyśrubowane kryteria produkty.

Certyfikat Zakładowej Kontroli Produkcji

Elementy nośne oraz ich zestawy wykonane ze stali do klasy EXC3 według EN 1090-2.

Certyfikat Spawalniczy

zgodnie z normą EN 1090-1 dla spawania elementów konstrukcyjnych ze stali wg EN 1090-2
Spawanie elektrodą metalową w osłonie gazów aktywnych megodą MAG

Pełne wymagania jakości dotyczące spawania materiałów metalowych

Fullmet spełnia wygagania jakości dla spawania materiałów metalowych wg DIN EN ISO 3834-2

Jeszcze większe możliwości konstrukcyjne

Ostatnie kilka lat to okres intensywnego rozwoju i pracy nad światowym standardem jakości:

  • Kilkadziesiąt milionów złotych inwestycji
  • Rozbudowa powierzchni produkcyjnych
  • Najnowszy sprzęt spawalniczy
  • Wprowadzenie innowacji

2007 – Nasze początki: zlecenie produkcji płyt szalunkowych dla niemieckiego Klienta – zyskaliśmy środki finansowe na pierwsze inwestycje.
2009 – Krok w stronę rozwoju: przeniesienie zakładu produkcyjnego do nowego miejsca.
2011 – Kolejne wyzwania: rozpoczęcie produkcji ciężkich hal.
2012 – Wchodzimy na nowe rynki: nawiązanie współpracy z firmą ze Skandynawii – produkcja pierwszych schodów.
2013 – Rozwijamy skrzydła: pierwsze dofinansowanie unijne na zakup maszyn.
2016 – Sięgamy po więcej: rozpoczęcie prac badawczo – rozwojowych.
2018 – Przecieramy nowe szlaki: projekt innowacyjnych schodów modułowych oraz budowa nowej hali produkcyjnej i zakup maszyn.
– Poszerzamy ofertę: dofinansowanie unijne w związku z uruchomieniem produkcji metalowych szpicy iniekcyjnych – rozbudowa budynku i zakup maszyn.

Współpraca oparta na zaufaniu

W ten sposób działamy w zespole i takie też relacje tworzymy z naszymi Klientami. Ich poczucie komfortu i wysoka jakość dostarczanych produktów to czynniki, które budują współpracę na lata.

Przedsiębiorstwo jest rzetelnym wykonawcą robót z branży metalowej (spawalnictwo, obróbka plastyczna metalu, ślusarstwo), wykonując je solidnie, fachowo, zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami o standardzie europejskim.

Fullmet wyprodukował i zamontował w przedsiębiorstwie Kopex wejście na suwnicę hali produkcyjnej. Prace zostały wykonanie szybko i solidnie, zgodnie z ustalonym terminem. Współpraca pomiędzy wykonawcą a inwestorem układała się bardzo dobrze. Jesteśmy zadowoleni z jakości wykonanych prac przez firmę FULLMET. Na tej podstawie możemy polecić w/w firmę innym inwestorom.

Przedsiębiorstwo Fullmet jest rzetelnym wykonawcą robót z branży metalowej, wykonując je solidnie i fachowo, zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami.

Kariera

Dołącz do zespołu
Fullmet

Od 10 lat zatrudniamy najlepszych specjalistów w regionie. Kolejne inwestycje to nie tylko wzrost możliwości produkcyjnych firmy, ale również wyższy standard warunków pracy naszej kadry. Nowoczesne sprzęty i wymagające projekty umożliwiają stały rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji. Dbamy o bezpieczeństwo i zespół, z którym wspólnie sięgamy po więcej. 

Chcesz pracować z najlepszymi?

Informacje

Obecnie rezlizujemy 2 projekty współfinansowane przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. Ogłoszenia o przetargach będą publikowane na bieżąco.