Fullmet to miejsce dla ludzi nakierowanych na rozwój

Kreujemy nowe standardy i przesuwamy granice pomysłowości – w przyjaznej atmosferze i z priorytetem w postaci bezpieczeństwa zespołu. Już teraz możesz do nas dołączyć: korzystać z naszego doświadczenia, rozwijać swoje umiejętności i realizować pomysły. 

Zespół

W naszej ekipie są zarówno wieloletni specjaliści, jak i osoby stawiające pierwsze kroki w branży. Znajdziesz wśród nich swoje miejsce i wygodnie się rozgościsz. Wspieramy na każdym etapie kariery, ponieważ to właśnie dzięki zgranemu zespołowi jesteśmy w stanie stawiać sobie kolejne wyzwania i osiągać sukcesy. 

Z nami możesz się rozwijać: zapewniamy dostęp do nowoczesnych maszyn oraz dobrze wyposażonego biura konstrukcyjnego. Zespół Fullmet to ponad 50 osób, wśród których są między innymi inżynierowie, projektanci i spawacze. Już niedługo mamy nadzieję zobaczyć tu także Ciebie! 

Regularnie współpracujemy z Klientami zagranicznymi, co stwarza możliwość realizacji wymagających i ciekawych projektów. To okazja do nauki, doskonalenia obecnych i nabywania nowych umiejętności – dołącz do nas i ją wykorzystaj!