Fullmet to połączenie wiedzy, doświadczenia i wizji, które  rozwijamy od kwietnia 2007 roku.

Działalność rozpoczęliśmy poprzez współpracę z firmą produkującą płyty szalunkowe dla jednej z renomowanych niemieckich spółek. Pierwsze otrzymane zlecenie kryło w sobie dodatkowe wyzwanie w postaci wyjątkowo wymagającej specyfikacji wykonania. Podjęliśmy rzuconą nam rękawicę.

Już wtedy naszym celem była możliwość wykonania większej części całej realizacji klienta.

„Pusta, zadaszona hala, pożyczone narzędzia i niezmierzone pokłady pomysłowości drzemiące w naszym zespołe.”

z uśmiechem wspomina Wojciech Ciepliński, właściciel.

Byliśmy pewni naszych ludzi: ich wiedzy i doświadczenia. Tym zleceniem otworzyliśmy sobie drzwi do rozwoju przedsiębiorstwa.

Sekret? Wysoka jakość, rzetelność i dobre ludzkie relacje

W wymagającej branży budowlano – konstrukcyjnej rozgościliśmy się całkiem wygodnie. Zarobione pieniądze zainwestowaliśmy w sprzęt, a informacje o dostarczanych dla Klientów wysokiej jakości, solidnych wyrobach zaczęły się rozprzestrzeniać i skutkować kolejnymi zleceniami. 

O początkach zwykło się mówić, że są trudne: pełne potknięć i upadków, z których wielu nie potrafi się podnieść. Nasza historia jest jednak zupełnie inna. Dlaczego?

To w umiejętności pracy z ludźmi, elastycznym podejściu i doskonałej wewnętrznej organizacji widzimy sekret naszego powodzenia. Fundamentalne wartości, których przestrzeganie daje wyjątkowe rezultaty.

Dalszy rozwój – dla realizacji potrzeb Klientów oraz naszej satysfakcji

Rosnąca liczba zleceń oraz stale rozwijana oferta produktów i usług wymagała większych możliwości wytwórczych. Już 4 lata później, w roku 2011 podjęliśmy decyzję o przeprowadzeniu inwestycji w rozbudowę infrastruktury, co stworzyło możliwość współpracy z zagranicznymi Klientami, a tym samym realizację bardziej wymagających projektów.  

Innowacyjne podejście i zaawansowana technologia pozwala nam sprostać potrzebom Kontrahentów oraz zaspokoić własne ambicje odnośnie rozwoju. 

Fullmet teraz?

Nieograniczona mobilność, szereg zrealizowanych projektów krajowych i zagranicznych oraz niezmienna, wysoka jakość. 

Ponad 10 lat działalności w branży metalowej. Dekada, podczas której pojawili się nowi ludzie, większe możliwości i rozbudowa przedsiębiorstwa. Bez zmian pozostały jednak atuty firmy, które docenili Klienci: solidność, rzetelność i indywidualne podejście.