Zdolność realizacji potrzeb Klientów to składowa dwóch czynników: ludzi i sprzętu. Zatroszczyliśmy się o oba.

„W firmie jestem od samego początku. Minęło ponad 10 lat, a ja zostanę tu zapewne drugie tyle. Widzę, jak się rozwijamy i chcę być tego częścią."
Artur Olszewski, inżynier

Każda realizacja to zasługa 50-osobowego zespołu z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy w branży stalowej. Niektórzy zaczynali dekadę temu i pozostali z nami do teraz. Inżynierowie, projektanci, montażyści i spawacze to wykonawcy złożonych projektów dla Klientów z Polski, Niemiec, Anglii oraz Skandynawii

Zaawansowane realizacje konstrukcji stalowych nie byłyby możliwe bez specjalistycznego parku maszynowego, nowoczesnej komory śrutowniczej oraz malarni na mokro. Motywacja do ciągłego rozwoju skłoniła nas również do inwestycji we własne biuro konstrukcyjne wyposażone w najnowocześniejsze programy typu CAD – 2D i 3D.

Elastyczne podejście

Większość prac oparta jest na dostarczonych przez Kontrahentów planach, jednak istnieje również możliwość przygotowania projektów pod indywidualne potrzeby jedynie na podstawie podstawowych wytycznych.

Światowy standard

Doświadczenie w międzynarodowych projektach i zaawansowany sprzęt pozwoliły nam na wypracowanie efektywnych praktyk, których efekty charakteryzują się światowym standardem jakości wykonania. 

Atrakcyjne ceny

Przy bardzo dużych projektach zmniejszamy koszty wytworzenia poprzez współpracę z firmami zlokalizowanymi w obrębie 10 km od siedziby firmy. Efektywne wykorzystanie zasobów pozwala na oferowanie atrakcyjnych cen.

Do projektu podchodzimy kompleksowo: dostarczamy również towarzyszące stalowym konstrukcjom głównym towary wykonywane z drewna, betonu czy tworzyw sztucznych. Rezultaty naszej pracy można obecnie zobaczyć w wielu miejscach Europy.

W najwyższym standardzie wykonania.

[ninja_tables id="17431"]